Татарстан Республикасының хайваннар дөньясы объектларын саклау һəм файдалану идарәсе хезмәткәрләре өчен һөнәрчелекне күтәрү

2017 елның 18 сентябре, дүшәмбе

Бүген Татарстан Республикасының хайваннар дөньясы объектларын саклау һəм файдалану идарәсе нигезендә, Татарстан Республикасының хайваннар дөньясы объектларын саклау һəм файдалану идарәсе  хезмәткәрләре өчен ,“ Аучылык байлыкларын куллануны оештыру һәм  федераль дәүләт тикшерүе”программасы буенча һөнәрчелекне күтәрү программасы узды.  Программаны  Идарә башлыгы Батков Федор Сергеевич ачып җибәрде.

Укуларны Киров шәһәренең “Вятка дәүләт авыл хуҗалыгы академиясе” укытучылары -  Козлов Владимир Васильевич-биология фәннәре кандидаты,  ау белеме һәм кыргый хайваннар биологиясе кафедрасы доценты,  Шулятьев Александр Анатольевич -биология фәннәре кандидаты,  ау белеме һәм кыргый хайваннар биологиясе кафедрасы доценты  алып барачаклар.

Уку вакыты- 18 сентябрьдән 23 сентябрьгә кадәр.