Дәүләт киңәшмәсе Депутатлары Татарстан Республикасы Президентының Татарстан Республикасының Хайваннар дөньясы бъектларын файдалану һәм саклау идарәсен Татарстан Республикасының биологик ресурслар буенча Дәүләт комитеты итеп үзгәртү турында тәкъдимен хупладылар.

2017 елның 21 сентябре, пәнҗешәмбе

Бу сорау буенча мәгълүмат белән Татарстан Республикасы Премьер-министрның беренче урынбасары  Рөстәм Нигъмәтуллин чыгыш ясады. Экология, табигать саклау, агро сәнәгать һәм  азык-төлек  сәясәте комитеты рәисе Тахир Хадеев  тәкъдим белән килешергә  киңәш бирде.

Дәүләт киңәшмәсе Татарстан Республикасы Президентының Татарстан Республикасының Хайваннар дөньясы объектларын файдалану һәм саклау идарәсен Татарстан Республикасының биологик ресурслар буенча Дәүләт комитеты итеп үзгәртү турында тәкъдимен хупладылар.